fbpx

O NAS

O BARZE

Nasz bar mleczny to jedyny tego typu lokal w mieście. „Ostródziak” to miejsce, które stworzone zostało z myślą o mieszkańcach Ostródy i okolic. W naszym barze każdy będzie mógł zjeść pyszny obiad za rozsądną cenę - u nas wcale niepotrzebny jest gruby portfel, żeby zjeść dużo i dobrze.

Zaletą „Ostródziaka” jest to, że każdego dnia w jadłospisie będą inne dania, ale nie zbraknie także stałych lubianych i tradycyjnych pozycji, takich jak pierogi, domowe zupy, babka ziemniaczana, gołąbki, pączki własnego wypieku oraz potrawy sezonowe. Wszystkie potrawy przygotowywać będzie wykwalifikowana załoga z Centrum Dobrego Smaku, które poza przyrządzaniem pysznych dań dla Ostródziaka posiada szeroką ofertę usług cateringowych i plenerowych, z którą możecie Państwo zapoznać się tutaj.

Wystrój „Ostródziaka” nawiązuje do barów mlecznych, które pamiętamy z dawnych czasów. Całości dopełnia mini galeria ze zdjęciami dawnej Ostródy. „Ostródziak” to idealne miejsce dla wszystkich Ostródziaków!

OFERUJEMY

Abonamenty

Rozwijamy się dla naszych klientów. Wprowadzamy możliwość zakupu abonamentu, dzięki któremu zaoszczędzisz drogi kliencie pieniądze oraz cenny czas.

SPRAWDŹ SAM

Dania na dowóz

Jeśli nie jesteś w stanie odwiedzić nas osobiście a chciałbyś spróbować naszych dań masz możliwość złożenia zamówienia z dowozem bezpośrednio do domu.

Dowóz darmowy (zam. min. 12zł) oraz brak opłat za opakowanie.

NIEPOWTARZALNY KLIMAT

Nasz lokal jest po gruntownym remoncie i odzwierciedla teraz w pełni naszą miłość do czasów PRL. Oprócz nawiązań historycznych zostaniesz obsłużony szybko i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy!

ZAWSZE SMACZNIE
I ŚWIEŻO

Kucharze, którzy potrafią oddać prawdziwy smak polskiej kuchni są rzadkością. My ich mamy i z chęcią dzielimy się z Wami umiejęntościami jakie posiadają.

Zasmakuj w polskiej kuchni “jak u mamy”.

KORZYSTNE CENY

Dzięki dużej ilości klientów i zamówień jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny za nasze dania. Zatem jeśli chcesz zjeść tanio oraz smacznie i pożywnie to dobrze trafiłeś!

ŚWIETNA
LOKALIZACJA

Spokojne miejsce z możliwościa spożycia posiłku na zewnątrz jak i w środku a do tego blisko centrum miasta. W lato zaś oprócz obiadu na świeżym powietrzu możesz zasmakować naszych domowych lodów! Nie lada gratka na rodzinne wypady!

KARTA
KLIENTA

Chcesz otrzymać dodatkową
promocję na wybrane dania
i stać się naszym stałym klientem?

ODBIERZ KARTĘ

DOWOZIMY
GRATIS!

Dowozimy do domu
i pracy

786 867 068

MAMY TEŻ
ABONAMENTY

Zapłać jeszcze mniej za swoje
ulubione dania

SPRAWDŹ SAM

ZNAJDZIESZ
NAS

ul. Wojska Polskiego 7
14-100 Ostróda
(obok Urzędu Pracy)

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00 - 18:00 / Sb-Nd: 11:00 - 17:00

OPINIE
KLIENTÓW