fbpx

O NAS

OBWIESZCZENIE

Obywatele i Obywatelki! Informuje się, że w trosce o właściwe odżywienie narodu oraz zapewnienie możliwości konsumowania pożywnych, smacznych dań w rozsądnej cenie oraz w estetycznie przyjemnym otoczeniu Zarząd Grupy Centrum Dobrego Smaku podjął decyzję o otwarciu Baru Mlecznego Ostródziak.

Bar gotów jest na realizowanie zamówień Obywateli i Obywatelek na miejscu i na wynos, 7 dni w tygodniu w godzinach:

pon. - pt.: 9:00 - 18:00

sob. - nd.: 11:00 - 17:00

Zapraszamy!

OFERUJEMY

Abonamenty

Rozwijamy się dla naszych klientów. Wprowadzamy możliwość zakupu abonamentu, dzięki któremu zaoszczędzisz drogi kliencie pieniądze oraz cenny czas.

SPRAWDŹ SAM

Dania na dowóz

Jeśli nie jesteś w stanie odwiedzić nas osobiście a chciałbyś spróbować naszych dań masz możliwość złożenia zamówienia z dowozem bezpośrednio do domu.

Dowóz darmowy (zam. min. 12zł) oraz brak opłat za opakowanie.

NIEPOWTARZALNY KLIMAT

Nasz lokal jest po gruntownym remoncie i odzwierciedla teraz w pełni naszą miłość do czasów PRL. Oprócz nawiązań historycznych zostaniesz obsłużony szybko i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy!

ZAWSZE SMACZNIE
I ŚWIEŻO

Kucharze, którzy potrafią oddać prawdziwy smak polskiej kuchni są rzadkością. My ich mamy i z chęcią dzielimy się z Wami umiejęntościami jakie posiadają.

Zasmakuj w polskiej kuchni “jak u mamy”.

KORZYSTNE CENY

Dzięki dużej ilości klientów i zamówień jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny za nasze dania. Zatem jeśli chcesz zjeść tanio oraz smacznie i pożywnie to dobrze trafiłeś!

ŚWIETNA
LOKALIZACJA

Spokojne miejsce z możliwościa spożycia posiłku na zewnątrz jak i w środku a do tego blisko centrum miasta. W lato zaś oprócz obiadu na świeżym powietrzu możesz zasmakować naszych domowych lodów! Nie lada gratka na rodzinne wypady!

KARTA
KLIENTA

Chcesz otrzymać dodatkową
promocję na wybrane dania
i stać się naszym stałym klientem?

ODBIERZ KARTĘ

DOWOZIMY
GRATIS!

Dowozimy do domu
i pracy

509 088 383

MAMY TEŻ
ABONAMENTY

Zapłać jeszcze mniej za swoje
ulubione dania

SPRAWDŹ SAM

ZNAJDZIESZ
NAS

ul. Wojska Polskiego 7
14-100 Ostróda
(obok Urzędu Pracy)

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00 - 18:00 / Sb-Nd: 11:00 - 17:00

OPINIE
KLIENTÓW